Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uganda
09.10.93, 30 Jaar
09.10.93, 30 Jaar
Matija Pecotic vs. David Oringa - onderlinge wedstrijden
04.05.15 | 1e ronde | Matija Pecotic | David Oringa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Nigeria F2 | Hard |
Matija Pecotic form & David Oringa form
Matija Pecotic - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Sutanto | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Altug Celikbilek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.23 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Orange - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Alexander Henry Visser | 6-72, 6-2, 4-0, Alexander Henry Visser - scratch | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |