WEDSTRIJD
10.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Mats Hermans | Florian Broska | 6-0, 2-6, 6-1 | Netherlands F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Holland
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
06.04.96, 27 Jaar
33666 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mats Hermans vs. Florian Broska - onderlinge wedstrijden
10.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Mats Hermans | Florian Broska | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Netherlands F4 | Clay |
Mats Hermans form & Florian Broska form
Mats Hermans - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 Kwalif. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
21.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Basaran Simsek | - | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |
Florian Broska - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Luca Potenza | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Luc Fomba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Christoph Negritu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Cina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-2, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Filippo Romano | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jakub Paul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. John Sperle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Brunclik | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |