WEDSTRIJD
15.02.19 | Kwartfinale | Mats Moraing | Nicolas Mahut | - niet aangetreden | Cherbourg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mats Moraing | 0-0 | |
0-0 | ||
- niet aangetreden |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mats Moraing vs. Nicolas Mahut - onderlinge wedstrijden
15.02.19 | Kwartfinale | Mats Moraing | Nicolas Mahut | Nicolas Mahut - niet aangetreden | wedstrijd detail | Cherbourg Challenger | I. hard |
Mats Moraing form & Nicolas Mahut form
Mats Moraing - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Henri Squire | - | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Waco Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
22.02.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Nicolas Mahut - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
14.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 3-6, 0-2, - Nicolas Mahut - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
05.02.21 | vs. Dennis Novak | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.08.20 1e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 11-14, 15-13, 14-15 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Gilles Simon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Dan Added | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Maxime Hamou | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Yannick Maden | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
21.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Koepfer | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
28.07.19 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Maciag | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. John-Patrick Smith | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.19 Kwartfinale | vs. Gilles Simon | 6-75, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.06.19 Kwalif. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
08.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
31.05.19 3e ronde | vs. Leonardo Mayer | 6-3, 6-73, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |