WEDSTRIJD
13.02.19 | 2e ronde | Mats Moraing | Viktor Galovic | 6-4, 3-6, 6-1 | Cherbourg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Mats Moraing | Viktor Galovic | |
1e Service % | 47/78 (60%) | 53/72 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/47 (85%) | 38/53 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/72 (35%) | 23/78 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/150 (53%) | 70/150 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces | 16 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mats Moraing | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Moraing | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mats Moraing | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Moraing | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mats Moraing | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Viktor Galovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mats Moraing | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Mats Moraing | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mats Moraing | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mats Moraing | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Viktor Galovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mats Moraing | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mats Moraing vs. Viktor Galovic - onderlinge wedstrijden
13.02.19 | 2e ronde | Mats Moraing | Viktor Galovic | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Cherbourg Challenger | I. hard |
Mats Moraing form & Viktor Galovic form
Mats Moraing - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Henri Squire | - | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Waco Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
22.02.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Viktor Galovic - laatste wedstrijden
Todi Challenger - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Federico Gaio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Biella 6 - Clay | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.21 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 5 - Clay | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Jay Clarke | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Split 2 - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde | vs. Peter Polansky | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.21 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
06.01.21 Kwalif. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
07.11.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
18.10.20 Kwalif. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
03.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
27.09.20 Kwalif. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |