WEDSTRIJD
13.08.20 | 1e ronde | Mats Rosenkranz | Marvin Netuschil | 6-3, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marvin Netuschil | |
0-0 | ||
Mats Rosenkranz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Marvin Netuschil | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Marvin Netuschil | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mats Rosenkranz | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-2 | Marvin Netuschil | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mats Rosenkranz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
5-3 | Marvin Netuschil | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Mats Rosenkranz | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Marvin Netuschil | |
0-0 | ||
Mats Rosenkranz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mats Rosenkranz vs. Marvin Netuschil - onderlinge wedstrijden
13.08.20 | 1e ronde | Mats Rosenkranz | Marvin Netuschil | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Mats Rosenkranz form & Marvin Netuschil form
Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Marvin Netuschil - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Rodrigo Mora Clement | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlie Valentine | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 0-1, - Marvin Netuschil - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Justin Engel | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 6-76, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 7-63, 6-75, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Den - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Jelle Sels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Martin Benes | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Zachary Eisinga | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 6-78, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
28.06.21 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 0-4, - Marvin Netuschil - scratch | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
25.06.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.21 2e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Andrea Basso | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |