WEDSTRIJD
11.03.20 | 1e ronde | Mats Rosenkranz | Oleksandr Bielinskyi | 6-4, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Mats Rosenkranz | Oleksandr Bielinskyi | |
1e Service % | 34/51 (67%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/34 (85%) | 22/28 (79%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/55 (44%) | 12/51 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 7 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mats Rosenkranz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40, 40-40 | ||
2-2 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0, 15-0 | ||
Mats Rosenkranz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0 | ||
Mats Rosenkranz | 4-3 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
4-4 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0 | ||
Mats Rosenkranz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0, 15-0 | ||
Mats Rosenkranz | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Oleksandr Bielinskyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 5-2 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mats Rosenkranz vs. Oleksandr Bielinskyi - onderlinge wedstrijden
11.03.20 | 1e ronde | Mats Rosenkranz | Oleksandr Bielinskyi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Mats Rosenkranz form & Oleksandr Bielinskyi form
Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Oleksandr Bielinskyi - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Kris Van Wyk | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Yanki Erel | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Andrew Rogers | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Hady El Kordy | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Emmett Ward | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Denzel Seetso | 6-3, 3-2, Denzel Seetso - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 5-7, - Oleksandr Bielinskyi - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Edilson Jose De Arauje Rosa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
11.09.22 Finale | vs. Ilya Snitari | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.22 Halve finale | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Obrad Markovski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Mark Bogdanov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Sean Hess | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Liucci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamad Gomaa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Alessandro Ragazzi | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |