WEDSTRIJD
25.09.16 | 2e ronde van de kwal. | Matt Reid | Alessandro Giannessi | 7-63, 7-5 | Tiburon Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Matt Reid | Alessandro Giannessi | |
1e Service % | 42/77 (55%) | 46/79 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/42 (79%) | 31/46 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/79 (44%) | 28/77 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 8 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matt Reid | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Matt Reid | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matt Reid | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matt Reid | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matt Reid | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matt Reid | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Matt Reid | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matt Reid | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matt Reid | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matt Reid | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matt Reid | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matt Reid | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-0[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 | Alessandro Giannessi | |
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matt Reid vs. Alessandro Giannessi - onderlinge wedstrijden
25.09.16 | 2e ronde van de kwal. | Matt Reid | Alessandro Giannessi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | Tiburon Challenger | Hard |
Matt Reid form & Alessandro Giannessi form
Matt Reid - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
11.08.20 1e ronde | vs. Cameron Green | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Kody Pearson | 2-3, - Matt Reid - scratch | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.18 Kwalif. | vs. Andre Goransson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Brayden Schnur | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-70, 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Pauffley | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Anning Challenger - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. N.Sriram Balaji | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.11.16 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
27.10.16 2e ronde | vs. Matthew Barton | 6-74, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.16 1e ronde | vs. Greg Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
26.09.16 Kwalif. | vs. Brydan Klein | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Saraiva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
08.08.16 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
30.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mischa Zverev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Binghamton Challenger - Hard | ||||
19.07.16 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
12.07.16 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Chiudinelli | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manchester Challenger - Grass | ||||
02.06.16 2e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-74, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.16 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.16 Kwalif. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Purav Raja | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
17.05.16 1e ronde | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.05.16 Kwalif. | vs. Yuuya Kibi | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. James Marsalek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jui-Chen Hung | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
30.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Anning Challenger - Clay | ||||
27.04.16 1e ronde | vs. Enrique Lopez-Perez | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.16 Kwalif. | vs. Aoxiong Wang | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Alessandro Giannessi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail |