WEDSTRIJD
30.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Matteo Arnaldi | Ioan Dan Abrudan | 7-62, 6-1 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
18.03.99, 25 Jaar
18.03.99, 25 Jaar
Matteo Arnaldi vs. Ioan Dan Abrudan - onderlinge wedstrijden
30.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Matteo Arnaldi | Ioan Dan Abrudan | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Matteo Arnaldi form & Ioan Dan Abrudan form
Matteo Arnaldi - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
26.03.24 4e ronde | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 7-65, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Ben Shelton | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 3-6, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 7-65, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Roman Safiullin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-75, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
26.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-66, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
09.10.23 3e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.10.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 7-64, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-3, 7-612 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 7-65, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |
Ioan Dan Abrudan - laatste wedstrijden
M15 Santo - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
16.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F7 - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F5 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F4 - Clay | ||||
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F3 - Clay | ||||
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Teodor Giusca | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |