Matthew Dellavedova vs. Egor Matvievici 13.05.2019

Matthew Dellavedova vs. Egor Matvievici 13.05.2019 - M15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

13.05.191e ronde van de kwal.Matthew Dellavedova Egor Matvievici 6-1, 6-0 Turkey M15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

6-0

Matthew Dellavedova
Australia
30.05.00, 20 Jaar






11196 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Moldaviƫ
14.02.97, 23 Jaar







Egor Matvievici
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Matthew Dellavedova vs. Egor Matvievici - onderlinge wedstrijden

13.05.191e ronde van de kwal.Matthew DellavedovaEgor Matvievici6-1, 6-0 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay

Matthew Dellavedova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
04.07.20
1e ronde
vs. Omar Jasika4-6, 7-5, 10-6 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Aaron Addison4-6, 7-5, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Australia M25 Geelong - Grass
08.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Erik Holt-Crossman4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia M25 Mildura - Grass
01.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Mason Naumovski4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Thailand M25 Nonthaburi - Hard
02.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Palaphoom Kovapitukted2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Thailand M25 Nonthaburi - Hard
27.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Manish Sureshkumar2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Thammarat Kamchai6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Thailand M15 Nonthaburi - Hard
01.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Dominik Palan4-6, 7-5, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
Thailand M15 Nonthaburi - Hard
25.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Benjamin Pietri2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
24.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Hong Chung6-2, 6-75, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Australia Playford Challenger - Hard
28.10.19
1e ronde
vs. Tristan Schoolkate3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Traralgon Challenger - Hard
21.10.19
Kwalif.
vs. Brandon Walkin6-70, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia M25 Toowoomba - Hard
10.10.19
2e ronde
vs. Martin Beran2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
08.10.19
1e ronde
vs. Lucas Vuradin6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
07.10.19
Kwalif.
vs. Glen Dawes6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
06.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Tomislav Edward Papac6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
05.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Alex Aley7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Australia M25 Brisbane - Hard
29.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Zac Osborne6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Jake Delaney4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia M25 Darwin - Hard
21.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Francis Casey Alcantara4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Australia M25 Cairns - Hard
17.09.19
1e ronde
vs. Maverick Banes1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Wetzlar - Clay
06.08.19
1e ronde
vs. Adil Kalyanpur4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Quin Verstegen6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
05.08.19
Kwalif.
vs. Torben Steinorth7-64, 5-7, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Belgium M15 Brussels - Clay
31.07.19
1e ronde
vs. Nick Hardt3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
30.07.19
Kwalif.
vs. Adil Kalyanpur7-65, 1-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
29.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Victor Ernaelsteen4-6, 6-2, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Bad - Clay
22.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tim Zeitvogel6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.07.19
Kwalif.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Austria M15 Kramsach - Clay
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Marco De Rosa6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail

Egor Matvievici - laatste wedstrijden

Spain M25 Murcia - Clay
01.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Jaime Caldes2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
01.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Adrian Exposito2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
24.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Axel Herberg2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Ukraine M15 Chornomorsk - Clay
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Marc Guardeno6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
23.09.19
Kwalif.
vs. Daniil Strelchenko2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
22.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Yaroslav Sokyrka6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Targu - Clay
15.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Adrian Mateo Bejenaru4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Brasov - Clay
09.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Dusan Rajic1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
08.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tamas Belafalvi-Balint6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Ukraine M25 Irpin - Clay
26.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Oleksandr Varichenko5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Curtea - Clay
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Petru-Alexandru Luncanu3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Ukraine M15 Irpin - Clay
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Oleksandr Ovcharenko0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania M15 Targu - Clay
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Vladimir Filip2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev6-4, 0-6, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
Ukraine M15 Irpin - Clay
20.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Sagadat Ayap4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Matthew Dellavedova1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
06.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Umut Akkoyun5-7, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
29.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Giordan Kunz7-5, 2-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
22.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Koray Kirci6-3, 5-7, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F41 - Clay
16.12.18
1e ronde van de kwal.
vs. Can Kaya1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F40 - Clay
08.12.18
1e ronde van de kwal.
vs. Michael Gloeckler1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F39 - Clay
01.12.18
1e ronde van de kwal.
vs. Vito Dell'Elba5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Turkey F38 - Clay
25.11.18
2e ronde van de kwal.
vs. Senne Braun6-4, 4-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Romania Romania F13 - Clay
10.09.18
2e ronde van de kwal.
vs. Alexandru Vasile Manole3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Ukraine Ukraine F4 - Clay
27.08.18
Kwalif.
vs. Martin Fekiac2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
26.08.18
2e ronde van de kwal.
vs. Oleksander Kyrychenko6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
25.08.18
1e ronde van de kwal.
vs. Bogdan Fedortsov6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Romania Romania F10 - Clay
18.08.18
1e ronde van de kwal.
vs. Eduard Vlasceanu2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F3 - Clay
21.07.18
1e ronde van de kwal.
vs. Alexandr Chepelev3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia Georgia F2 - Clay
16.07.18
Kwalif.
vs. Georgii Kravchenko2-6, 6-3, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
<