WEDSTRIJD
24.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Matthias Bachinger | Hiroki Moriya | 7-5, 6-3 | Hamburg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Matthias Bachinger | Hiroki Moriya | |
1e Service % | 41/71 (58%) | 34/68 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/41 (73%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/68 (47%) | 25/71 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/139 (56%) | 61/139 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matthias Bachinger vs. Hiroki Moriya - onderlinge wedstrijden
25.10.21 | Kwalif. | Matthias Bachinger | Hiroki Moriya | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Ismaning Challenger | Carpet |
24.03.21 | 1e ronde | Hiroki Moriya | Matthias Bachinger | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Lugano Challenger | I. hard |
24.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Matthias Bachinger | Hiroki Moriya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
07.09.17 | 2e ronde | Hiroki Moriya | Matthias Bachinger | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Zhangjiagang Challenger | Hard |
26.10.09 | Kwalif. | Matthias Bachinger | Hiroki Moriya | 2-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Seoul Challenger | Hard |
Matthias Bachinger form & Hiroki Moriya form
Matthias Bachinger - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
15.01.23 Finale | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.23 Kwartfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
06.01.22 3e ronde | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Hiroki Moriya - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Alex Bolt | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 2-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Bolt | 6-2, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. James McCabe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Rigele Te | 3-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Calum Puttergill | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gillian Osmont | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Andres Martin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Yan Bai | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |