WEDSTRIJD
25.10.20 | Kwalif. | Matthias Bachinger | Hugo Gaston | 4-6, 6-4, 6-4 | Hamburg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Matthias Bachinger | Hugo Gaston | |
1e Service % | 45/82 (55%) | 50/99 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/45 (67%) | 31/50 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/37 (49%) | 22/49 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/99 (46%) | 34/82 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/181 (52%) | 87/181 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matthias Bachinger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matthias Bachinger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matthias Bachinger | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matthias Bachinger | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Matthias Bachinger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matthias Bachinger | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthias Bachinger | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Matthias Bachinger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matthias Bachinger | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Hugo Gaston | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Hugo Gaston | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matthias Bachinger vs. Hugo Gaston - onderlinge wedstrijden
05.07.21 | 1e ronde | Hugo Gaston | Matthias Bachinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Salzburg Anif | Clay |
25.10.20 | Kwalif. | Matthias Bachinger | Hugo Gaston | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
Matthias Bachinger form & Hugo Gaston form
Matthias Bachinger - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
15.01.23 Finale | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.23 Kwartfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
06.01.22 3e ronde | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Hugo Gaston - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail |