WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Matvey Khomentovskiy | Jonathan Mridha | 3-6, 6-1, 6-2 | M25 Gyula | Clay |
STATISTIEKEN
Matvey Khomentovskiy | Jonathan Mridha | |
1e Service % | 48/72 (67%) | 38/70 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/48 (69%) | 19/38 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/24 (33%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/70 (53%) | 31/72 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/142 (55%) | 64/142 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matvey Khomentovskiy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matvey Khomentovskiy | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Matvey Khomentovskiy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matvey Khomentovskiy vs. Jonathan Mridha - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Matvey Khomentovskiy | Jonathan Mridha | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Gyula | Clay |
Matvey Khomentovskiy form & Jonathan Mridha form
Matvey Khomentovskiy - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Jonathan Mridha - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |