INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matvey Minin vs. Aleksi Lofman - onderlinge wedstrijden
13.11.17 | Kwalif. | Matvey Minin | Aleksi Lofman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Finland F4 | I. hard |
Matvey Minin form & Aleksi Lofman form
Matvey Minin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Aleksi Lofman - laatste wedstrijden
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Tin Chen | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-4, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anro Nel | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 2-4, - Aleksi Lofman - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Joaquim Babakian | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 7-64, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chaz Doherty | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Javier Molino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Kristjan Tamm | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 2-4, David Perez Sanz - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Milos Karol | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail |