WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Matvey Minin | Khumoun Abdumalikov | 6-2, 6-1 | M25 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
17.07.99, 24 Jaar
17.07.99, 24 Jaar
Matvey Minin vs. Khumoun Abdumalikov - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Matvey Minin | Khumoun Abdumalikov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay |
Matvey Minin form & Khumoun Abdumalikov form
Matvey Minin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Khumoun Abdumalikov - laatste wedstrijden
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Mark Tryakshin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 7-67, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
04.06.18 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Abbos Ergashev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Samandar Emomaliev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kalinin | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Djurabeck Karimov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Abror Isakov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
29.05.17 Kwalif. | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Tsatkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Sottimov | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
17.04.17 Kwalif. | vs. Abror Isakov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Komarov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
08.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Tsatkin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
28.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Fedor Chervyakov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
14.04.14 1e ronde | vs. Batyr Sapaev | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.14 Kwalif. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |