WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Matvey Minin | Philipp Klimov | 6-0, 6-0 | M25 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Matvey Minin | Philipp Klimov | |
1e Service % | 18/34 (53%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/18 (89%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/39 (69%) | 8/34 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Minin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matvey Minin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Minin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matvey Minin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matvey Minin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matvey Minin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.03.99, 25 Jaar
11.03.99, 25 Jaar
Matvey Minin vs. Philipp Klimov - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Matvey Minin | Philipp Klimov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay |
Matvey Minin form & Philipp Klimov form
Matvey Minin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Philipp Klimov - laatste wedstrijden
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.19 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 Kwalif. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 Kwalif. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 Kwalif. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
13.08.18 1e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.18 Kwalif. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |