WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Maurizio Speziali | Leonardo Taddia | 7-5, 5-7, 10-8 | M15 Gubbio | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
22.05.97, 26 Jaar
22.05.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
29.01.00, 24 Jaar
29.01.00, 24 Jaar
Maurizio Speziali vs. Leonardo Taddia - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Maurizio Speziali | Leonardo Taddia | 7-5, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Gubbio | Clay |
Maurizio Speziali form & Leonardo Taddia form
Maurizio Speziali - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-3, 6-77, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 4-6, 7-69, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Malesevic | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Eleveld | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kaan Cepel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hasan Uzakov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Piombino - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Mattia Rossi | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Appiano - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Portaluri | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Alessandro Procopio | 6-4, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 7-5, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-610, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
19.11.18 Kwalif. | vs. Plamen Milushev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Edward Hubner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stanley Payyappilly | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Speziali | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Randjelovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Leonardo Taddia - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail |