WEDSTRIJD
26.09.20 | Halve finale | Timofey Skatov | Max Houkes | 6-2, 6-1 | M15 Melilla | Clay |
STATISTIEKEN
Timofey Skatov | Max Houkes | |
1e Service % | 35/45 (78%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/35 (71%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/48 (54%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timofey Skatov vs. Max Houkes - onderlinge wedstrijden
11.07.22 | 1e ronde | Max Houkes | Timofey Skatov | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | Amersfoort Challenger | Clay |
26.09.20 | Halve finale | Timofey Skatov | Max Houkes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Melilla | Clay |
Timofey Skatov form & Max Houkes form
Timofey Skatov - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Max Houkes - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |