WEDSTRIJD
02.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Max Wiskandt | Vital Flurin Leuch | 7-5, 6-4 | Germany F14 | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Liechtenstein
11.05.97, 26 Jaar
11.05.97, 26 Jaar
Max Wiskandt vs. Vital Flurin Leuch - onderlinge wedstrijden
02.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Max Wiskandt | Vital Flurin Leuch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Germany F14 | I. hard |
Max Wiskandt form & Vital Flurin Leuch form
Max Wiskandt - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-79, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-72, 6-720 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 2-3, - Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Allen | 6-0, 3-1, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 7-5, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Vital Flurin Leuch - laatste wedstrijden
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
19.08.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F40 - Clay | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F32 - Clay | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
02.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F6 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Netherlands F5 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |