WEDSTRIJD
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Maxim Krapivin | Lasha Giorgi Kikvidze | 6-2, 6-2 | M15 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
12.12.99, 24 Jaar
12.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Georgia
26.07.02, 21 Jaar
26.07.02, 21 Jaar
Maxim Krapivin vs. Lasha Giorgi Kikvidze - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Maxim Krapivin | Lasha Giorgi Kikvidze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Telavi | Clay |
Maxim Krapivin form & Lasha Giorgi Kikvidze form
Maxim Krapivin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Lasha Giorgi Kikvidze - laatste wedstrijden
M25 Telavi - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beka Winston | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseok Jang | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Photos Photiades (2003) | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yankel Zemel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Soghoyan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitri Eristavi | 3-0, Dimitri Eristavi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |