WEDSTRIJD
21.01.18 | 2e ronde van de kwal. | Maxim Ratniuk | Danil Spasibo | 6-3, 7-5 | Turkey F3 | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
19.06.01, 22 Jaar
19.06.01, 22 Jaar
Maxim Ratniuk vs. Danil Spasibo - onderlinge wedstrijden
25.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Danil Spasibo | Maxim Ratniuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
28.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Maxim Ratniuk | Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Nur | I. hard |
21.01.18 | 2e ronde van de kwal. | Maxim Ratniuk | Danil Spasibo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Turkey F3 | Hard |
Maxim Ratniuk form & Danil Spasibo form
Maxim Ratniuk - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Danil Spasibo - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Baran Soyler | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ryzhikov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mirko Lagasio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Farzin Danny Amiri | 2-6, 7-66, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Sergey Bolotov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
30.07.21 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 5-7, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arseniy Khokhlov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |