WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Maxime Chazal | Daniele Capecchi | 6-1, 6-1 | M25 Jounieh | Clay |
STATISTIEKEN
Maxime Chazal | Daniele Capecchi | |
1e Service % | 42/55 (76%) | 39/48 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/42 (67%) | 16/39 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/13 (38%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/48 (63%) | 22/55 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Maxime Chazal | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Daniele Capecchi | |
Maxime Chazal | 3-0 | |
4-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maxime Chazal | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-1 | Daniele Capecchi | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Maxime Chazal | 0-0 | |
1-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxime Chazal | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Daniele Capecchi | |
Maxime Chazal | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Maxime Chazal | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maxime Chazal vs. Daniele Capecchi - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Maxime Chazal | Daniele Capecchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Jounieh | Clay |
Maxime Chazal form & Daniele Capecchi form
Maxime Chazal - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
07.07.23 Halve finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Daniele Capecchi - laatste wedstrijden
M25 Rome - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reggio - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.23 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
14.10.22 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.09.22 Finale | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - scratch | wedstrijd detail |