INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dejan Katic vs. Maxime Chazal - onderlinge wedstrijden
12.02.19 | 1e ronde | Maxime Chazal | Dejan Katic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dejan Katic form & Maxime Chazal form
Dejan Katic - laatste wedstrijden
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Miladinovic | - | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Koray Kirci | 7-63, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 2-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
10.05.19 2e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Aleksandar Tomas | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
25.04.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-3, - Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Alen Avidzba | 6-73, - Dejan Katic - scratch | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Timofey Skatov | 3-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.02.19 Finale | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.19 Halve finale | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Maxime Chazal - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
07.07.23 Halve finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |