WEDSTRIJD
16.10.19 | 2e ronde | Maxime Cressy | Uladzimir Ignatik | 6-3, 3-6, 6-3 | Ismaning Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Maxime Cressy | Uladzimir Ignatik | |
1e Service % | 54/90 (60%) | 49/78 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/54 (78%) | 36/49 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/78 (37%) | 30/90 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/168 (53%) | 79/168 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 1 |
Aces | 17 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maxime Cressy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maxime Cressy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Cressy | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxime Cressy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maxime Cressy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maxime Cressy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Cressy | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Cressy | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Maxime Cressy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Cressy | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Cressy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maxime Cressy vs. Uladzimir Ignatik - onderlinge wedstrijden
16.10.19 | 2e ronde | Maxime Cressy | Uladzimir Ignatik | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Ismaning Challenger | Carpet |
Maxime Cressy form & Uladzimir Ignatik form
Maxime Cressy - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
18.04.24 Kwartfinale | vs. Zachary Svajda | - | wedstrijd detail | |
17.04.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Nicolas Mejia | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-78 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail |
Uladzimir Ignatik - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.22 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |