WEDSTRIJD
30.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Maxime Janvier | Jonathan Mridha | 6-3, 6-2 | Sopot Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Maxime Janvier | Jonathan Mridha | |
1e Service % | 26/43 (60%) | 37/59 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/26 (88%) | 19/37 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 11/22 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/59 (49%) | 10/43 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maxime Janvier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maxime Janvier | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maxime Janvier | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Janvier | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Maxime Janvier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maxime Janvier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maxime Janvier | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Janvier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maxime Janvier vs. Jonathan Mridha - onderlinge wedstrijden
30.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Maxime Janvier | Jonathan Mridha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Sopot Challenger | Clay |
Maxime Janvier form & Jonathan Mridha form
Maxime Janvier - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Raphael Collignon | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Remy Bertola | 1-6, 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alex Knaff | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-73, - Maxime Janvier - scratch | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Li Tu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Emilien Voisin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Lucas Poullain | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mika Brunold | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Jonathan Mridha - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |