WEDSTRIJD
11.02.20 | Kwalif. | Maxime Mora | Oriol Fillat Gimenez | 6-1, 6-2 | M15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
13.03.02, 22 Jaar
13.03.02, 22 Jaar
Maxime Mora vs. Oriol Fillat Gimenez - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | Kwalif. | Maxime Mora | Oriol Fillat Gimenez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Palmanova | Clay |
Maxime Mora form & Oriol Fillat Gimenez form
Maxime Mora - laatste wedstrijden
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
02.07.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Oriol Fillat Gimenez - laatste wedstrijden
M25 Mataro - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Spain F29 - Clay | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Spain F25 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Spain F12 - Clay | ||||
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F7 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |