WEDSTRIJD
04.09.19 | 1e ronde | Maxime Pauwels | Terence Das | 6-1, 2-0, - scratch | M15 Sao | Hard |
STATISTIEKEN
Maxime Pauwels | Terence Das | |
1e Service % | 18/35 (51%) | 13/23 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/18 (89%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 5/10 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/23 (57%) | 11/35 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 37/58 (64%) | 21/58 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maxime Pauwels | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-0 | Terence Das | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Pauwels | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-1 | Terence Das | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Maxime Pauwels | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Terence Das | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Maxime Pauwels | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 |
3 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
30.01.02, 22 Jaar
30.01.02, 22 Jaar
Maxime Pauwels vs. Terence Das - onderlinge wedstrijden
04.09.19 | 1e ronde | Maxime Pauwels | Terence Das | 6-1, 2-0, Terence Das - scratch | wedstrijd detail | M15 Sao | Hard |
Maxime Pauwels form & Terence Das form
Maxime Pauwels - laatste wedstrijden
M15 Lambermont - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 1-6, - Maxime Pauwels - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | - | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Eupen - Clay | ||||
11.09.21 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.21 Halve finale | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Joppe Van Malderen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Jacob | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Eyers | Maxim Eyers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-4, - Maxime Pauwels - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.20 Kwalif. | vs. Alejandro Vedri Asensi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-76, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Stefan Seifert | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Oskar Irdoja | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Luis Faria | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Terence Das - laatste wedstrijden
M15 Almada - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Simon Carr | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 Kwalif. | vs. Yann Wojcik | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastiao Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Nava | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 1-0, Juan Pablo Canas Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Albert Roglan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Fabio Coelho | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Oliveira - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Yannick Mertens | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 6-72, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Gentil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 0-2, - Terence Das - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Guillermo Tendero Ramirez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |