WEDSTRIJD
11.11.20 | 2e ronde | Maximilian Marterer | Blaz Rola | 7-64, 6-2 | Bratislava Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Maximilian Marterer | Blaz Rola | |
1e Service % | 41/57 (72%) | 44/63 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/41 (88%) | 34/44 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/63 (35%) | 10/57 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 8 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maximilian Marterer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maximilian Marterer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maximilian Marterer | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maximilian Marterer | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maximilian Marterer | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maximilian Marterer | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Blaz Rola | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maximilian Marterer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maximilian Marterer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maximilian Marterer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maximilian Marterer vs. Blaz Rola - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | 2e ronde | Maximilian Marterer | Blaz Rola | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | I. hard |
04.06.15 | 2e ronde | Blaz Rola | Maximilian Marterer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Furth Challenger | Clay |
Maximilian Marterer form & Blaz Rola form
Maximilian Marterer - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | - | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Elias Ymer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Luca Van Assche | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Shapovalov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 5-7, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Flavio Cobolli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Maxime Cressy | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Arthur Fery | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jack Draper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Blaz Rola - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |