WEDSTRIJD
11.06.20 | 1e ronde | Maximilian Marterer | Niklas Guttau | 6-1, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maximilian Marterer | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Niklas Guttau | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Maximilian Marterer | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Niklas Guttau | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Maximilian Marterer | 4-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Niklas Guttau | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Maximilian Marterer | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Niklas Guttau | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Maximilian Marterer | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Niklas Guttau | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Maximilian Marterer | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Niklas Guttau | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maximilian Marterer | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Niklas Guttau | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Maximilian Marterer | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-3 | Niklas Guttau | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maximilian Marterer vs. Niklas Guttau - onderlinge wedstrijden
11.06.20 | 1e ronde | Maximilian Marterer | Niklas Guttau | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Maximilian Marterer form & Niklas Guttau form
Maximilian Marterer - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | - | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Elias Ymer | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Luca Van Assche | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Shapovalov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 5-7, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Flavio Cobolli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Maxime Cressy | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Arthur Fery | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jack Draper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Niklas Guttau - laatste wedstrijden
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Niels Lootsma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, - Niklas Guttau - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.03.21 Kwalif. | vs. Shao-Fan Liu | 3-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Illya Beloborodko | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yacoub Makzoume | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Lagasio | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Reitano | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samir Hamza Reguig | 7-66, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
25.06.20 1e ronde | vs. Peter Heller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.20 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Kuster | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 6-78, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Athanassios Manekas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |