WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Mert Naci Turker | Kaya Arinc | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
30.09.99, 24 Jaar
30.09.99, 24 Jaar
Mert Naci Turker vs. Kaya Arinc - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Mert Naci Turker | Kaya Arinc | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Mert Naci Turker form & Kaya Arinc form
Mert Naci Turker - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Kaya Arinc - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |