WEDSTRIJD
19.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Mert Naci Turker | Zura Tkemaladze | 6-2, 7-5 | Belarus F3 | Hard |
STATISTIEKEN
Turkey
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mert Naci Turker vs. Zura Tkemaladze - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | Kwalif. | Mert Naci Turker | Zura Tkemaladze | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
19.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Mert Naci Turker | Zura Tkemaladze | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Belarus F3 | Hard |
Mert Naci Turker form & Zura Tkemaladze form
Mert Naci Turker - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |