WEDSTRIJD
16.04.19 | 1e ronde | Michael Geerts | Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-1 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Michael Geerts | Juan Ignacio Batalla | |
1e Service % | 26/36 (72%) | 35/56 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 6/21 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/56 (52%) | 8/36 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mexico
10.08.99, 24 Jaar
10.08.99, 24 Jaar
Michael Geerts vs. Juan Ignacio Batalla - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | 1e ronde | Michael Geerts | Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Michael Geerts form & Juan Ignacio Batalla form
Michael Geerts - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |
Juan Ignacio Batalla - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
08.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Benjamin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Janvier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Luis Patino | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Joshua Ortlip | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Salazar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Nicolas Mejia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Alexander Jhun | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anas Abdelouahid | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
16.04.19 1e ronde | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 7-5, 3-6, 3-5, - Juan Ignacio Batalla - scratch | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Andres Sepulveda Navarro | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Ross | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Panama F4 - Clay | ||||
19.11.18 1e ronde | vs. Jose Daniel Bendeck | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
USA F32 - Clay | ||||
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maxime Lapraille | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Mcmann | 5-7, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
USA F30 - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Luquet | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F29 - Clay | ||||
26.10.18 | vs. Gregor Ramskogler | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
02.10.18 Kwalif. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sven Kurandt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Vasko Mladenov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F32 - Hard | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F31 - Hard | ||||
12.09.18 1e ronde | vs. Luke Jacob Gamble | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Korea F6 - Clay | ||||
27.08.18 1e ronde | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Hard | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F2 - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Juan Rafael Bisono | 2-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F1 - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Tyler Mercier | 4-6, 7-66, 6-71 | wedstrijd detail |