WEDSTRIJD
07.05.19 | Kwalif. | Michael Gloeckler | Igor Banicevic | 6-2, 7-66 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Austria
13.09.98, 25 Jaar
13.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
07.04.99, 24 Jaar
07.04.99, 24 Jaar
Michael Gloeckler vs. Igor Banicevic - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | Kwalif. | Michael Gloeckler | Igor Banicevic | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Michael Gloeckler form & Igor Banicevic form
Michael Gloeckler - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | - | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Igor Banicevic - laatste wedstrijden
M15 Budva - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Aleksandr Kalinin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 5-6, - Igor Banicevic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kristijan Juhas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Derrick Chen | 6-3, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitur Simeonov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-4, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Damian | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. Joseph Imeh Ubon | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pakistan F3 - Clay | ||||
18.12.18 1e ronde | vs. M. Abid Ali Khan Akbar | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.12.18 Kwalif. | vs. Syed Zohair Raza | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hafiz Hamza Khalid | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pakistan F2 - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
02.12.18 Kwalif. | vs. Ahmed Chaudary | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fahad Mehmood Khan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Kocevar-Desman | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Stipic | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darko Jandric | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lingxi Zhao | 0-5, - Igor Banicevic - scratch | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Haris Halilovic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |