Austria
13.09.98, 25 Jaar
13.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
31.07.95, 28 Jaar
17321 $
31.07.95, 28 Jaar
17321 $
Michael Gloeckler vs. Vladimir Filip - onderlinge wedstrijden
08.10.19 | Kwalif. | Michael Gloeckler | Vladimir Filip | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Burgas | Clay |
Michael Gloeckler form & Vladimir Filip form
Michael Gloeckler - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | - | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Vladimir Filip - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail |