WEDSTRIJD
23.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Michael Mmoh | Lukas Rosol | 7-63, 3-1, - scratch | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Michael Mmoh | Lukas Rosol | |
1e Service % | 28/45 (62%) | 40/60 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 27/40 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/60 (43%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/105 (56%) | 46/105 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Michael Mmoh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michael Mmoh | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Mmoh | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Mmoh | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Mmoh | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Mmoh | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Mmoh | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Michael Mmoh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Michael Mmoh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michael Mmoh | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lukas Rosol | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michael Mmoh vs. Lukas Rosol - onderlinge wedstrijden
23.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Michael Mmoh | Lukas Rosol | 7-63, 3-1, Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Michael Mmoh form & Lukas Rosol form
Michael Mmoh - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Yoshihito Nishioka | 6-2, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thanasi Kokkinakis | 4-1, Thanasi Kokkinakis - scratch | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ben Shelton | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Holger Rune | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-64, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Li Tu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Martin Damm | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Constant Lestienne | 3-5, - Michael Mmoh - scratch | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Lukas Rosol - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 1e ronde | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |