WEDSTRIJD
02.07.20 | 1e ronde | Michael Mmoh | Strong Kirchheimer | 5-7, 6-1, 10-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 30-0 | ||
Michael Mmoh | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
3-3 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Mmoh | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Strong Kirchheimer | |
0-0 | ||
Michael Mmoh | 5-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Michael Mmoh | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Michael Mmoh | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
3 | ||
10-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michael Mmoh vs. Strong Kirchheimer - onderlinge wedstrijden
02.07.20 | 1e ronde | Michael Mmoh | Strong Kirchheimer | 5-7, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Michael Mmoh form & Strong Kirchheimer form
Michael Mmoh - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Yoshihito Nishioka | 6-2, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thanasi Kokkinakis | 4-1, Thanasi Kokkinakis - scratch | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ben Shelton | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Holger Rune | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-64, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Li Tu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Martin Damm | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Constant Lestienne | 3-5, - Michael Mmoh - scratch | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Strong Kirchheimer - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Samir Banerjee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Brandon Holt | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-2, 5-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-5, 5-4, Evgeny Karlovskiy - scratch | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jonathan Sorbo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Ethan Quinn | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Burnett | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Stefan Dostanic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-74, 6-3, 4-1, Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carter Pate | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Denis Kudla | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Alfredo Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |