WEDSTRIJD
20.08.20 | Kwartfinale | Michael Vrbensky | Elias Ymer | 6-2, 3-6, 6-4 | Prague Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Michael Vrbensky | Elias Ymer | |
1e Service % | 37/86 (43%) | 55/91 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/37 (78%) | 33/55 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/49 (53%) | 21/36 (58%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/91 (41%) | 31/86 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/177 (52%) | 85/177 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Vrbensky | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Vrbensky | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Michael Vrbensky | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Michael Vrbensky | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Elias Ymer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Vrbensky | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michael Vrbensky | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Elias Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michael Vrbensky vs. Elias Ymer - onderlinge wedstrijden
20.08.20 | Kwartfinale | Michael Vrbensky | Elias Ymer | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Prague Challenger | Clay |
Michael Vrbensky form & Elias Ymer form
Michael Vrbensky - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Zizou Bergs | - | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Samuel Brosset | 5-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Elias Ymer - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Bastia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Molcan | 6-3, 3-0, Alex Molcan - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Benoit Paire | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 0-6, 2-3, - Elias Ymer - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |