WEDSTRIJD
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Michael Zhu | Aliaksandr Prudnikau | 3-6, 6-4, 10-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
21.10.95, 28 Jaar
21.10.95, 28 Jaar
Michael Zhu vs. Aliaksandr Prudnikau - onderlinge wedstrijden
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Michael Zhu | Aliaksandr Prudnikau | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Michael Zhu form & Aliaksandr Prudnikau form
Michael Zhu - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Aliaksandr Prudnikau - laatste wedstrijden
M15 St. - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |