WEDSTRIJD
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Michal Mikula | Sagadat Ayap | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Poland
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Michal Mikula vs. Sagadat Ayap - onderlinge wedstrijden
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Michal Mikula | Sagadat Ayap | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Michal Mikula form & Sagadat Ayap form
Michal Mikula - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Sagadat Ayap - laatste wedstrijden
M25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |