WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Michal Skonieczny | Adam Bronka | 6-2, 6-0 | M15 Koszalin | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
09.03.99, 25 Jaar
09.03.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
15.09.99, 24 Jaar
15.09.99, 24 Jaar
Michal Skonieczny vs. Adam Bronka - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Michal Skonieczny | Adam Bronka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Koszalin | Clay |
Michal Skonieczny form & Adam Bronka form
Michal Skonieczny - laatste wedstrijden
M15 Doha - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sultan Khalfan Al Alawi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Minc | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Mckeown | 6-3, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Sadek | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Mikolaj Szmyrgala | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Igor Karpovets | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Daniil Tsebrenko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bessire | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F27 - Hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Albertoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Adam Moundir | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F13 - Hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Oren Motevassel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tal Birman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Patryk Kosinski | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Finland F1 - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Prandstetter | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poland F4 - Clay | ||||
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ramy Labna | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F3 - Hard | ||||
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F2 - Hard | ||||
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F38 - Clay | ||||
11.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Erroll Lawrence | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.17 Kwalif. | vs. Manfred Fellin | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Adam Bronka - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail |