WEDSTRIJD
02.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Michalis Sakellaridis | Danilo Krunic | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
17.05.00, 23 Jaar
17.05.00, 23 Jaar
Michalis Sakellaridis vs. Danilo Krunic - onderlinge wedstrijden
02.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Michalis Sakellaridis | Danilo Krunic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Michalis Sakellaridis form & Danilo Krunic form
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |
Danilo Krunic - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Efe Comu | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Starkou | 6-4, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Van Der Horst | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Netherlands F5 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tribb De Jong | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Markovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Serbia F1 - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Bosancic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |