WEDSTRIJD
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Michalis Sakellaridis | Shohei Chikami | 7-5, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
22.10.98, 25 Jaar
22.10.98, 25 Jaar
Michalis Sakellaridis vs. Shohei Chikami - onderlinge wedstrijden
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Michalis Sakellaridis | Shohei Chikami | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Michalis Sakellaridis form & Shohei Chikami form
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |
Shohei Chikami - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kohtaro Kuriyama | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kentaro Otsuka | 6-4, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shimon Kono | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ymerali Ibraimi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Scott Jones | Scott Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ty Host | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 Kwalif. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai-An Wu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Youssef Labbene | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Aleksi Lofman | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Takada | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Kaito Uesugi | 7-5, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |