WEDSTRIJD
21.01.20 | Kwalif. | Michalis Sakellaridis | Tristan Meraut | 6-73, 6-1, 10-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Michalis Sakellaridis vs. Tristan Meraut - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | Kwalif. | Michalis Sakellaridis | Tristan Meraut | 6-73, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Michalis Sakellaridis form & Tristan Meraut form
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |
Tristan Meraut - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 Kwalif. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-63, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guney Ege Cetin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Micheal Oluwatosin Osewa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Grandouiller | 2-5, - Tristan Meraut - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 Kwalif. | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Eckert | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Troyes - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Reymond | 3-5, - Tristan Meraut - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
18.07.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 6-2, 6-70, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.07.19 Kwalif. | vs. Damien Wenger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Arlon - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Vandenbulcke | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Christopher Heyman | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Ivan Kosec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andras Udvar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
France F18 - I. hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Ronan Joncour | 0-2, - Tristan Meraut - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Machizaud | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yannis Zekri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |