WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Michiel De Krom | Federico Juan Aguilar | 6-1, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
21.10.96, 27 Jaar
21.10.96, 27 Jaar
Michiel De Krom vs. Federico Juan Aguilar - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Michiel De Krom | Federico Juan Aguilar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Michiel De Krom form & Federico Juan Aguilar form
Michiel De Krom - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nick Hardt | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Jack Loge | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Portugal | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Noah Gabriel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Naoya Honda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Meduri | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Talan Lopatic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Matteo Morazzi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Federico Juan Aguilar - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mkasym Panchenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |