WEDSTRIJD
23.11.19 | Halve finale | Mick Veldheer | Vasil Kirkov | 4-6, 7-5, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Mick Veldheer | Vasil Kirkov | |
1e Service % | 37/78 (47%) | 57/92 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/37 (70%) | 28/57 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/41 (49%) | 20/35 (57%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/4 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/92 (48%) | 32/78 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/170 (53%) | 80/170 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mick Veldheer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mick Veldheer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mick Veldheer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mick Veldheer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mick Veldheer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Mick Veldheer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Veldheer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mick Veldheer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mick Veldheer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Veldheer | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mick Veldheer | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Mick Veldheer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mick Veldheer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mick Veldheer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mick Veldheer | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mick Veldheer vs. Vasil Kirkov - onderlinge wedstrijden
23.11.19 | Halve finale | Mick Veldheer | Vasil Kirkov | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Mick Veldheer form & Vasil Kirkov form
Mick Veldheer - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.04.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
08.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
19.01.23 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Vasil Kirkov - laatste wedstrijden
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
31.10.21 Finale | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.21 Halve finale | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
01.10.21 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.21 Kwartfinale | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.21 2e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
18.09.21 Halve finale | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |