Miguel Damas vs. Bernabe Zapata Miralles 20.06.2020

Miguel Damas vs. Bernabe Zapata Miralles 20.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

20.06.201e rondeMiguel Damas Bernabe Zapata Miralles 0-6, 6-3, 10-8 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-1
0-0, 15-15, 15-30
1-2Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-3
0-0, 30-0, 30-15, 30-30
1-4Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 0-15, 0-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-5
0-0
0-6
2
0-0Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva0-1
0-0, 15-0, 30-30
1-1Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 15-0, 15-30
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-2
0-0, 0-15, 30-30
2-2Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 30-0, 30-15, 30-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva2-3
0-0, 0-15, 15-15
3-3Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 15-15, 30-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva3-4
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-4Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 0-30, 15-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva4-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40
10-8

Miguel Damas
Spain
21.12.99, 20 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
12.01.97, 23 Jaar




212
240
156056 $
Bernabe Zapata Miralles
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Miguel Damas vs. Bernabe Zapata Miralles - onderlinge wedstrijden

20.06.201e rondeMiguel DamasBernabe Zapata Miralles0-6, 6-3, 10-8 wedstrijd detail All Lower Clay
18.06.201e rondeBernabe Zapata MirallesMiguel Damas6-1, 6-4 wedstrijd detail

Miguel Damas - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
20.06.20
1e ronde
vs. Bernabe Zapata Miralles0-6, 6-3, 10-8 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Bernabe Zapata Miralles1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Roberto Ortega-Olmedo2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Sergio Martos Gornes6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Roberto Ortega-Olmedo7-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Portugal M15 Faro - Hard
02.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Gianmarco Amatiste6-2, 3-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
02.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Paulo Fernandes7-5, 7-61 overwinningwedstrijd detail
Portugal M15 Vale - Hard
27.02.20
2e ronde
vs. Tiago Cacao3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Timo Legout2-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Guilherme Sousa Severin7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
Kwalif.
vs. Tiago Torres6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Juan Jose Lopez Gomez6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Paguera - Clay
20.02.20
2e ronde
vs. Carlos Sanchez Jover2-6, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
19.02.20
1e ronde
vs. Anas Fattar0-6, 6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
18.02.20
Kwalif.
vs. Maxime Mora6-4, 3-6, 10-5 overwinningwedstrijd detail
17.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Ilya Rudiukov6-4, 7-64 overwinningwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Lucas Bouquet6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Palmanova - Clay
12.02.20
1e ronde
vs. Alexander Weis4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.20
Kwalif.
vs. Sergi Perez Contri7-65, 6-75, 10-8 overwinningwedstrijd detail
10.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Xavi Matas Ortega6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
09.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ilya Rudiukov6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Manacor - Hard
12.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Benjamin Pietri4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M15 Manacor - Hard
07.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
07.01.20
Kwalif.
vs. Adrian Bodmer7-69, 5-7, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
05.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Daniel Bagnolini6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Telde - Clay
26.11.19
1e ronde
vs. Marvin Netuschil2-6, 6-77 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
21.11.19
2e ronde
vs. Marek Gengel1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.11.19
1e ronde
vs. Lewie Lane7-62, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.11.19
Kwalif.
vs. Tae-Woo Lee6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Akim Zarichanskyy6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail

Bernabe Zapata Miralles - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
23.07.20
1e ronde
vs. Timofey Skatov6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.07.20
1e ronde
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
16.07.20
1e ronde
vs. Jaume Pla Malfeito3-6, 6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
20.06.20
1e ronde
vs. Miguel Damas6-0, 3-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Sergio Martos Gornes7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Miguel Damas6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Roberto Ortega-Olmedo4-6, 6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
13.06.20
1e ronde
vs. Steven Diez6-1, 2-6, 3-7 nederlaagwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Mario Vilella Martinez6-75, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
10.06.20
1e ronde
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan Nur Sultan - I. hard
12.03.20
3e ronde
vs. Jurij Rodionov6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.03.20
2e ronde
vs. Viktor Durasovic6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France Pau Challenger - I. hard
24.02.20
1e ronde
vs. Matteo Viola3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France Marseille - I. hard
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ilya Ivashka7-64, 5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
France Cherbourg Challenger - I. hard
13.02.20
3e ronde
vs. Matthias Bachinger5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.02.20
2e ronde
vs. Aleksandr Nedovesov7-62, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France Quimper Challenger - I. hard
30.01.20
3e ronde
vs. Matthias Bachinger4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
28.01.20
2e ronde
vs. Nino Serdarusic7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
14.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Alejandro Tabilo6-75, 6-2, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Rennes Challenger - I. hard
21.01.20
2e ronde
vs. Arthur Rinderknech3-6, 6-3, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
France Noumea Challenger - Hard
06.01.20
1e ronde
vs. Tristan Lamasine6-4, 4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Italy Ortisei Challenger - I. hard
14.11.19
3e ronde
vs. Lorenzo Musetti4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.19
2e ronde
vs. Aldin Setkic7-66, 5-7, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Germany Hamburg Challenger - I. hard
27.10.19
Finale
vs. Botic Van De Zandschulp3-6, 7-5, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.10.19
Halve finale
vs. Elias Ymer7-65, 7-67 overwinningwedstrijd detail
25.10.19
Kwartfinale
vs. Altug Celikbilek7-67, 6-4 overwinningwedstrijd detail
24.10.19
3e ronde
vs. Viktor Troicki6-3, 7-64 overwinningwedstrijd detail
23.10.19
2e ronde
vs. Oscar Otte6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
21.10.19
1e ronde
vs. Mischa Zverev2-6, 7-69, 6-4 overwinningwedstrijd detail
France Mouilleron Le - I. hard
08.10.19
1e ronde
vs. Steven Diez2-6, 1-4, -def. nederlaagwedstrijd detail
<