WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Mihai Razvan Marinescu | Vincentiu Andrei Niculescu | 6-1, 6-2 | M15 Targu | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
09.09.01, 22 Jaar
09.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
17.08.99, 24 Jaar
17.08.99, 24 Jaar
Mihai Razvan Marinescu vs. Vincentiu Andrei Niculescu - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Mihai Razvan Marinescu | Vincentiu Andrei Niculescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Targu | Clay |
26.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Mihai Razvan Marinescu | Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Romania F11 | Clay |
Mihai Razvan Marinescu form & Vincentiu Andrei Niculescu form
Mihai Razvan Marinescu - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jordi Garcia Mestre | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeffrey Hsu | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Savva Polukhin | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shubham Malhotra | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 6-4, 11-13 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 2-0, Gheorghe Claudiu Schinteie - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alp Horoz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Koray Kirci | 7-65, 3-1, Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 1-6, 0-3, - Mihai Razvan Marinescu - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Bence Toth | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mustafa Erdogan | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Denys Klok | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Vincentiu Andrei Niculescu - laatste wedstrijden
M15 Curtea - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Crivoi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Minc | 6-3, 3-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Matei Adrian Georgescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Gima | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Peter Vajda | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Steinhauser | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raffaele Giuliano | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Luca Vidan | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Venci Ivanov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Jakob Johansson-Holm | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Semjan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rayan Ghedjemis | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.02.19 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Isaac Stoute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F41 - Clay | ||||
20.12.18 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.12.18 Kwalif. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Tejera Ecenarro | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mingyuan Yang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F38 - Clay | ||||
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Carmona | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |