WEDSTRIJD
14.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Mika Brunold | Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-71, 10-4 | M25 Klosters | Clay |
STATISTIEKEN
Mika Brunold | Maurus Malgiaritta | |
1e Service % | 49/87 (56%) | 53/81 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/49 (59%) | 35/53 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/38 (61%) | 11/28 (39%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/81 (43%) | 35/87 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mika Brunold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mika Brunold | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mika Brunold | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mika Brunold | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mika Brunold | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mika Brunold | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mika Brunold | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mika Brunold | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mika Brunold | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mika Brunold | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mika Brunold | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Maurus Malgiaritta | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
Mika Brunold | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
24.07.01, 22 Jaar
24.07.01, 22 Jaar
Mika Brunold vs. Maurus Malgiaritta - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Mika Brunold | Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-71, 10-4 | wedstrijd detail | M25 Klosters | Clay |
Mika Brunold form & Maurus Malgiaritta form
Mika Brunold - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tibo Colson | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Robin Bulant | 6-3, 4-0, Robin Bulant - scratch | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Thomas Deschamps | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Luigi Castelletti | 5-7, 1-3, - Mika Brunold - scratch | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Tom Paris | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Vitter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Andrea Picchione | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Jakub Paul | 6-3, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maurus Malgiaritta - laatste wedstrijden
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matej Vocel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Frederik Siebold | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christophe Pognon | 6-2, 0-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Pishchelev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Cesar Bourgois | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Richardson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Cottino | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Federico Valle | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Hamzaoui | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. David Fix | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Rodrigo Alujas | 7-61, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enea Ramelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Henry Bernet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Leo Raquillet | 6-75, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Marco Berti | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |