WEDSTRIJD
23.04.19 | 2e ronde | Mikael Torpegaard | Alexandre Muller | 6-2, 3-6, 6-4 | Tallahassee Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Mikael Torpegaard | Alexandre Muller | |
1e Service % | 52/98 (53%) | 54/74 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/52 (65%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/46 (59%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/74 (38%) | 37/98 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Torpegaard | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Mikael Torpegaard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Torpegaard | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mikael Torpegaard vs. Alexandre Muller - onderlinge wedstrijden
23.04.19 | 2e ronde | Mikael Torpegaard | Alexandre Muller | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Tallahassee Challenger | Clay |
Mikael Torpegaard form & Alexandre Muller form
Mikael Torpegaard - laatste wedstrijden
Lexington Challenger - Hard | ||||
01.08.22 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 0-6, 1-4, - Mikael Torpegaard - scratch | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
11.05.22 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Jack Sock | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 Kwalif. | vs. Andrew Harris | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Christian Harrison | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-4, 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Grass | ||||
04.03.22 | vs. Yuki Bhambri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Forli 4 - I. hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Evan Furness | 1-6, 3-4, - Mikael Torpegaard - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.22 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 7-64, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
31.01.22 1e ronde | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 7-61, 5-7, 3-4, - Mikael Torpegaard - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Bjorn Fratangelo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Horansky | 0-1, - Mikael Torpegaard - scratch | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Jason Jung | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Jack Sock | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Michael Mmoh | 1-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 2e ronde | vs. Dayne Kelly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 7-5, 3-0, Tennys Sandgren - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bjorn Fratangelo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alexandre Muller - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |