WEDSTRIJD
31.07.19 | 2e ronde | Mikael Ymer | Ivan Gakhov | 6-2, 6-3 | Sopot Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Mikael Ymer | Ivan Gakhov | |
1e Service % | 39/55 (71%) | 35/53 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/53 (45%) | 18/55 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mikael Ymer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Ymer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ivan Gakhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Ymer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Ivan Gakhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mikael Ymer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ivan Gakhov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Ymer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ivan Gakhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Ymer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Ymer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mikael Ymer vs. Ivan Gakhov - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 2e ronde | Mikael Ymer | Ivan Gakhov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Sopot Challenger | Clay |
Mikael Ymer form & Ivan Gakhov form
Mikael Ymer - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
07.07.23 3e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-62, 6-75, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
29.06.23 Kwartfinale | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Liam Broady | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Arthur Fils | 5-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-714, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 4-4, - Mikael Ymer - scratch | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. David Goffin | David Goffin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 Kwalif. | vs. Roman Safiullin | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borna Gojo | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Mirza Basic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
29.01.23 Finale | vs. David Goffin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |