USA
30.09.99, 24 Jaar
30.09.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kaya Arinc vs. Mike Urbanija - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Mike Urbanija | Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Kaya Arinc form & Mike Urbanija form
Kaya Arinc - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Mike Urbanija - laatste wedstrijden
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trieste - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz Challenger - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - scratch | wedstrijd detail |